Zatańcz ze mną

Shall We Dance? 2004 • 1 h 46 min KomediaMelodramat Stany Zjednoczone

Film. Stateczny mężczyzna zapisuje się na lekcje tańca i ma nadzieję, że pomogą mu one stać się szczęśliwszym. W szkole tańca jego instruktorką zostaje piękna, młoda tancerka. Z początku ma trudności w nawiązaniu więzi ale z czasem jego los się odmienia się i lody pomiędzy dwojgiem ludzi zostają przełamane...

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'Zatańcz ze mną'?

Na Netflix w Polsce

Netflix logo
Flag: Polska Netflix Polska Ten tytuł nie jest dostępny na Netflix w Polsce Usunięty z Netflixa: 22-ego grudnia, 2021 Nie dostępny w twoim kraju? Przeczytaj, jak możesz odblokować międzynarodową ofertę Netflixa.

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
Niedostępny na Netflix w innych krajach

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'Zatańcz ze mną'?

Niestety 'Zatańcz ze mną' nie jest dostępny na Netflix, ale czy zdajesz sobie sprawę, że jest wiele tysięcy innych filmów i seriali, które możesz odblokować, zmieniając kraj w swoim koncie Netflix? Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem dostępnym tutaj:

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'Zatańcz ze mną' nadaje się dla dzieci w wieku 7 lat i starszych. Zawiera treści, które mogą być bardziej odpowiednie dla starszych dzieci, w tym łagodną przemoc lub elementy, które młodsze dzieci mogą uznać za mylące lub nieco niepokojące.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button