Win Win

Wszyscy wygrywają 2011 • 1 h 45 min KomediaObyczajowyNiezależny Stany Zjednoczone

Film. Nominowany do Nagrody Akademii Paul Giamatti wciela się w postać sympatycznego i naznaczonego cierpieniem prawnika prowadzącego szkolną drużynę zapasów. Aktor zabiera nas w genialną, poruszającą podróż śladem życiowych potyczek... gdzie jednak nie można przegrać wszystkiego. Kiedy Mike Flaherty (Giamatti) natyka się na nastolatka-uciekiniera, który okazuje się być mistrzem zapasów, jego szczęście nie zna granic. Jednak sytuacja, w której wszyscy wygrywają szybko komplikuje się bardziej niż można przypuszczać, szczególnie gdy do głosu dochodzą skomplikowane relacje rodzinne chłopca. Z udziałem nominowanej do Oscara Amy Ryan, wyreżyserowana przez nominowanego do Oscara Thomasa McCarthy'ego, ta urokliwa i zabawna komedia wzrusza i rozgrzewa serca, na długo pozostając w pamięci.

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'Win Win'?

Na Netflix w Polsce

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
Niedostępny na Netflix w innych krajach

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'Win Win'?

Niestety 'Win Win' nie jest dostępny na Netflix, ale czy zdajesz sobie sprawę, że jest wiele tysięcy innych filmów i seriali, które możesz odblokować, zmieniając kraj w swoim koncie Netflix? Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem dostępnym tutaj:

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'Win Win' jest oceniony na 10, co oznacza, że jest odpowiedni dla widzów w wieku 10 lat i starszych. Klasyfikacja ta sugeruje, że tytuł może zawierać łagodną przemoc lub krótkie sekwencje zawierające mocny język, ale nic, co byłoby uznane za nieodpowiednie dla dzieci w tej grupie wiekowej.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button