The Nut Job 2: Nutty by Nature

Gang Wiewióra 2 2017 • 1 h 31 min AnimowanyKomediaFamilijny Stany Zjednoczone, Kanada, Korea Południowa

Film. W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'The Nut Job 2: Nutty by Nature'?

Na Netflix w Polsce

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
  • Kanada Netflix Kanada Dodany do Netflixa: 16-ego marca, 2024 Dźwięk: English [Original], French (Canada) Napisy: English, French (Canada)

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'The Nut Job 2: Nutty by Nature'?

Niestety 'The Nut Job 2: Nutty by Nature' nie jest dostępny na Netflix w Polsce. Niemniej jednak, możesz znaleźć go w bibliotekach Netflix dostępnych w innych krajach i odblokować za pomocą VPN. Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, który pokaże Ci, jak łatwo zmienić region swojego konta Netflix (na przykład na Netflix Szwecja, gdzie obecnie dostępny jest 'The Nut Job 2: Nutty by Nature'):

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'The Nut Job 2: Nutty by Nature' jest odpowiedni dla widzów w każdym wieku, nie zawiera treści, które rodzice mogliby uznać za nieodpowiednie dla dzieci. Idealny na rodzinny wieczór filmowy, oferuje dostępne i przyjemne treści dla widzów każdego wieku.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button