Superintelligence

Superinteligencja 2020 • 1 h 45 min KomediaMelodramat Kanada, Stany Zjednoczone

Film. W życiu Carol Peters (McCarthy) nigdy nie dzieje się nic nadzwyczajnego. Dlatego kiedy z jej telewizora, telefonu i kuchenki mikrofalowej zaczynają płynąć złośliwe komentarze pod jej adresem, bohaterka uznaje, że to jakiś żart. Albo że traci rozum. W rzeczywistości pierwsza na świecie sztuczna inteligencja obrała ją sobie jako obiekt obserwacji, przejmując kontrolę nad jej życiem... co stanowi tylko wstęp do większego, bardziej złowróżbnego planu przejęcia kontroli nad światem. Carol staje się ostatnią deską ratunku dla ludzkości, zanim wrogo nastawiona sztuczna inteligencja doprowadzi do jej zagłady.

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'Superintelligence'?

Na Netflix w Polsce

Netflix logo
Flag: Polska Netflix Polska Ten tytuł nie jest dostępny na Netflix w Polsce Usunięty z Netflixa: 13-ego marca, 2024 Nie dostępny w twoim kraju? Przeczytaj, jak możesz odblokować międzynarodową ofertę Netflixa.

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
Niedostępny na Netflix w innych krajach

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'Superintelligence'?

Niestety 'Superintelligence' nie jest dostępny na Netflix, ale czy zdajesz sobie sprawę, że jest wiele tysięcy innych filmów i seriali, które możesz odblokować, zmieniając kraj w swoim koncie Netflix? Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem dostępnym tutaj:

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'Superintelligence' jest oceniony jako PG, co sugeruje, że zalecana jest opieka rodzicielska dla widzów poniżej 10 roku życia. Film może zawierać łagodne motywy, język lub krótkotrwałą przemoc, ale nic, co poważnie niepokoiłoby rodziców.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button