Piękna i rzeźnik

Freaky 2020 • 1 h 42 min KomediaHorror Stany Zjednoczone

Film. Pewnego dnia w tajemniczy sposób Millie budzi się nie w swoim ciele tylko w ciele mordercy. Dziewczyna ma 24 godziny na odzyskanie swojego ciała, zanim zmiana stanie się trwała i zostanie uwięziona na zawsze. Problemem jest to, że teraz wygląda jak potężny psychopata, który poluje na ludzi, podczas gdy Rzeźnik wygląda jak ona i odkrywa, że posiadanie nastoletniego, kobiecego ciała może być niezłą przykrywką dla jego morderczej pasji.

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'Piękna i rzeźnik'?

Na Netflix w Polsce

Netflix logo
Flag: Polska Netflix Polska Ten tytuł nie jest dostępny na Netflix w Polsce Usunięty z Netflixa: 9-ego maja, 2024 Nie dostępny w twoim kraju? Przeczytaj, jak możesz odblokować międzynarodową ofertę Netflixa.

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
  • Włochy Netflix Włochy Dodany do Netflixa: 9-ego lipca, 2024

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'Piękna i rzeźnik'?

Niestety 'Piękna i rzeźnik' nie jest dostępny na Netflix w Polsce. Niemniej jednak, możesz znaleźć go w bibliotekach Netflix dostępnych w innych krajach i odblokować za pomocą VPN. Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, który pokaże Ci, jak łatwo zmienić region swojego konta Netflix (na przykład na Netflix Szwecja, gdzie obecnie dostępny jest 'Piękna i rzeźnik'):

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'Piękna i rzeźnik' jest oceniony na 15, co oznacza, że jest odpowiedni tylko dla widzów w wieku 15 lat i starszych. Ta klasyfikacja sugeruje, że film może zawierać silne treści nieodpowiednie dla młodszych widzów, takie jak silna przemoc, ostry język, sceny seksualne lub użycie narkotyków.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button