Parker

2013 • 1 h 53 min AkcjaPrzygodowyKryminałSensacyjny Stany Zjednoczone

Film. Parker to profesjonalny złodziej, jeden z najlepszych na świecie. Doskonale przygotowany, konsekwentny, nieugięty przestępca z zasadami. Nigdy nie okrada biednych i nie krzywdzi tych, którzy na to nie zasłużyli. Pewnego razu sam staje się ofiarą zdrady. Po udanym skoku jego kumple zabierają cały łup, a Parkera zostawiają na pewną śmierć. Cudem udaje mu się przeżyć. Po powrocie do zdrowia ma tylko jeden cel: sprawić, aby byli przyjaciele gorzko pożałowali swojej nielojalności. Jedzie do Palm Beach, gdzie zyskuje nietypowego partnera – piękną, sprytną i ambitną Leslie.

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'Parker'?

Na Netflix w Polsce

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
  • Szwajcaria
  • Wielka Brytania
Pokaż więcej »
  • Szwajcaria Netflix Szwajcaria Dodany do Netflixa: 31-ego lipca, 2022 Dźwięk: English [Original], German Napisy: German
  • Wielka Brytania Netflix Wielka Brytania Dodany do Netflixa: 8-ego września, 2016 Dźwięk: English [Original] Napisy: , English

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'Parker'?

Niestety 'Parker' nie jest dostępny na Netflix w Polsce. Niemniej jednak, możesz znaleźć go w bibliotekach Netflix dostępnych w innych krajach i odblokować za pomocą VPN. Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, który pokaże Ci, jak łatwo zmienić region swojego konta Netflix (na przykład na Netflix Szwecja, gdzie obecnie dostępny jest 'Parker'):

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'Parker' jest oceniony jako R, co oznacza, że zawiera materiały dla dorosłych. Ta klasyfikacja jest przyznawana za silny i częsty język oraz przemoc, treści seksualne lub użycie narkotyków, które nie są odpowiednie dla widzów poniżej 17 roku życia bez opieki dorosłych.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button