Ojciec Chrzestny II

The Godfather: Part II 1974 • 3 h 20 min KryminałObyczajowy Stany Zjednoczone

Film. Kontynuacja słynnego filmu o życiu włoskiej rodziny gangsterskiej. Po śmierci Vita Corleone jego miejsce zajmuje syn Michael, który - uciekając do intryg i morderstw - zapewnia klanowi dominację. Nie ma on jednak tak wielkiej charyzmy jak ojciec. Jest jedynie chłodno kalkulującym, wyrachowanym graczem. Mimo dużych ambicji przywódczych nie potrafi utrzymać jedności w rodzinie i zapobiec jej kryzysowi.

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'Ojciec Chrzestny II'?

Na Netflix w Polsce

Netflix logo
Flag: Polska Netflix Polska Ten tytuł nie jest dostępny na Netflix w Polsce Usunięty z Netflixa: 1-ego grudnia, 2023 Nie dostępny w twoim kraju? Przeczytaj, jak możesz odblokować międzynarodową ofertę Netflixa.

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
  • Korea Południowa
  • Południowa Afryka
  • Słowacja
Pokaż więcej »
  • Korea Południowa Netflix Korea Południowa Dodany do Netflixa: 1-ego grudnia, 2022
  • Południowa Afryka Netflix Południowa Afryka Dodany do Netflixa: 1-ego grudnia, 2022 Dźwięk: English [Original], English - Audio Description, Hindi Napisy: English, Hindi
  • Słowacja Netflix Słowacja Dodany do Netflixa: 1-ego grudnia, 2022

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'Ojciec Chrzestny II'?

Niestety 'Ojciec Chrzestny II' nie jest dostępny na Netflix w Polsce. Niemniej jednak, możesz znaleźć go w bibliotekach Netflix dostępnych w innych krajach i odblokować za pomocą VPN. Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, który pokaże Ci, jak łatwo zmienić region swojego konta Netflix (na przykład na Netflix Szwecja, gdzie obecnie dostępny jest 'Ojciec Chrzestny II'):

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'Ojciec Chrzestny II' jest odpowiedni dla widzów w wieku 16 lat i starszych. Wskazuje to na obecność bardziej dojrzałych tematów, mocniejszego języka lub intensywniejszej przemocy. Przeznaczony dla bardziej dojrzałej publiczności, z treściami, które młodsi widzowie mogą uznać za wyzwające.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button