Lighthouse

2019 • 109 minut ObyczajowyHistorycznySensacyjny Kanada, Stany Zjednoczone

The Lighthouse
Film. Nowa Anglia, lata 90. XIX wieku. Pracownik latarni morskiej zaczyna podejrzewać, że jego kolega cierpi na groźne zaburzenia psychiczne. Sam jednak też ma coś do ukrycia.

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'Lighthouse'?

Na Netflix w Polsce

Netflix logo
Flag: Polska Netflix Polska Ten tytuł nie jest dostępny na Netflix w Polsce Usunięty z Netflixa: 28-ego marca, 2022 Nie dostępny w twoim kraju? Przeczytaj, jak możesz odblokować międzynarodową ofertę Netflixa.

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
  • Holandia Netflix Holandia Dodany do Netflixa: 15-ego listopada, 2023 Dźwięk: English [Original], English - Audio Description, French, Spanish (Spain), Turkish Napisy: Dutch, English, French, Indonesian, Spanish (Spain)

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'Lighthouse'?

Niestety 'Lighthouse' nie jest dostępny na Netflix w Polsce. Niemniej jednak, możesz znaleźć go w bibliotekach Netflix dostępnych w innych krajach i odblokować za pomocą VPN. Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, który pokaże Ci, jak łatwo zmienić region swojego konta Netflix (na przykład na Netflix Szwecja, gdzie obecnie dostępny jest 'Lighthouse'):

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'Lighthouse' jest odpowiedni dla widzów w wieku 16 lat i starszych. Wskazuje to na obecność bardziej dojrzałych tematów, mocniejszego języka lub intensywniejszej przemocy. Przeznaczony dla bardziej dojrzałej publiczności, z treściami, które młodsi widzowie mogą uznać za wyzwające.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button