Klub winowajców

The Breakfast Club 1985 • 1 h 37 min KomediaObyczajowy Stany Zjednoczone

Film. Pewnego dnia, w jednej z amerykańskich szkół, dochodzi do bezprecedensowej sytuacji. Oto grupa uczniów, w której skład wchodzą: sportowiec, kujon, panienka z bogatego domu, łobuz oraz dziwaczka, dostają wspólną karę za złe zachowanie w trakcie lekcji. Karą jest spędzenie w sobotę 8 godzin w klasie. Grupka ponadto ma za zadanie napisać wypracowanie, zatytułowane "Kim jestem?". Wspólna kara oraz perypetie z nią związane, zbliżają do siebie obce dotychczas osoby. Zaczynają one ze sobą rozmawiać, dzielić się swoimi uczuciami, problemami i fobiami. Niektórzy, oprócz zrozumienia i braterskiej więzi, odnajdą jeszcze coś: prawdziwą miłość...

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'Klub winowajców'?

Na Netflix w Polsce

Netflix logo
Flag: Polska Netflix Polska Ten tytuł nie jest dostępny na Netflix w Polsce Usunięty z Netflixa: 1-ego grudnia, 2023 Nie dostępny w twoim kraju? Przeczytaj, jak możesz odblokować międzynarodową ofertę Netflixa.

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
  • Kanada
  • Litwa
  • Stany Zjednoczone
  • Słowacja
Pokaż więcej »
  • Kanada Netflix Kanada Dodany do Netflixa: 6-ego kwietnia, 2024 Dźwięk: English [Original], English - Audio Description, French, German, Italian, Spanish (Latin America) Napisy: English, French, German, Italian, Spanish (Latin America)
  • Litwa Netflix Litwa Dodany do Netflixa: 1-ego czerwca, 2023
  • Stany Zjednoczone Netflix Stany Zjednoczone Dodany do Netflixa: 1-ego czerwca, 2024
  • Słowacja Netflix Słowacja Dodany do Netflixa: 1-ego czerwca, 2023

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'Klub winowajców'?

Niestety 'Klub winowajców' nie jest dostępny na Netflix w Polsce. Niemniej jednak, możesz znaleźć go w bibliotekach Netflix dostępnych w innych krajach i odblokować za pomocą VPN. Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, który pokaże Ci, jak łatwo zmienić region swojego konta Netflix (na przykład na Netflix Szwecja, gdzie obecnie dostępny jest 'Klub winowajców'):

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'Klub winowajców' jest oceniony jako R, co oznacza, że zawiera materiały dla dorosłych. Ta klasyfikacja jest przyznawana za silny i częsty język oraz przemoc, treści seksualne lub użycie narkotyków, które nie są odpowiednie dla widzów poniżej 17 roku życia bez opieki dorosłych.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button