I, Tonya

Jestem Najlepsza. Ja, Tonya 2017 • 1 h 59 min KomediaObyczajowy Stany Zjednoczone

Film. Tonya Harding (Margot Robbie), amerykańska mistrzyni łyżwiarstwa figurowego, jedna z największych pretendentek do olimpijskich medali, znana była z niełatwego charakteru i kontrowersyjnych zachowań. Nikt jednak nie spodziewał się jak daleko zdolna jest się posunąć w walce o medale. Gdy jej główna konkurentka w amerykańskiej drużynie Nancy Kerrigan (Caitlin Carver) została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, jeszcze nikt nie podejrzewał, że była to cynicznie zaplanowana napaść, która miała utorować Toni Harding drogę do olimpijskiego tryumfu. [opis dystrybutora dvd]

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'I, Tonya'?

Na Netflix w Polsce

Netflix logo
Flag: Polska Netflix Polska Ten tytuł nie jest dostępny na Netflix w Polsce Usunięty z Netflixa: 15-ego maja, 2023 Nie dostępny w twoim kraju? Przeczytaj, jak możesz odblokować międzynarodową ofertę Netflixa.

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
  • Argentyna
  • Brazylia
  • Kolumbia
  • Meksyk
Pokaż więcej »
  • Argentyna Netflix Argentyna Dodany do Netflixa: 24-ego lutego, 2023 Dźwięk: English [Original], Spanish, Spanish (Latin America) Napisy: Spanish, Spanish (Latin America)
  • Brazylia Netflix Brazylia Dodany do Netflixa: 27-ego lutego, 2023 Dźwięk: English [Original], Brazilian Portuguese, Portuguese (Brazil), Spanish, Spanish (Latin America) Napisy: Brazilian Portuguese, Portuguese (Brazil), Spanish, Spanish (Latin America)
  • Kolumbia Netflix Kolumbia Dodany do Netflixa: 25-ego lutego, 2023 Dźwięk: English [Original], Spanish, Spanish (Latin America) Napisy: Spanish, Spanish (Latin America)
  • Meksyk Netflix Meksyk Dodany do Netflixa: 25-ego lutego, 2023 Dźwięk: English [Original], Spanish, Spanish (Latin America) Napisy: Spanish, Spanish (Latin America)

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'I, Tonya'?

Niestety 'I, Tonya' nie jest dostępny na Netflix w Polsce. Niemniej jednak, możesz znaleźć go w bibliotekach Netflix dostępnych w innych krajach i odblokować za pomocą VPN. Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, który pokaże Ci, jak łatwo zmienić region swojego konta Netflix (na przykład na Netflix Szwecja, gdzie obecnie dostępny jest 'I, Tonya'):

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'I, Tonya' jest oceniony na 15, co oznacza, że jest odpowiedni tylko dla widzów w wieku 15 lat i starszych. Ta klasyfikacja sugeruje, że film może zawierać silne treści nieodpowiednie dla młodszych widzów, takie jak silna przemoc, ostry język, sceny seksualne lub użycie narkotyków.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button