EuroTrip

2004 • 1 h 30 min Komedia Stany Zjednoczone

Film. Dwójka przyjaciół, Scott i Cooper (Scott Mechlowicz, Jacob Pitts), kończy liceum. Niefortunnie dla Scotta, kończy się też jego związek z Fioną (Kristin Kreuk). W międzyczasie bohater koresponduje z internetowym przyjacielem z Europy. Kiedy ten okazuje się piękną dziewczyną, Scott się zakochuje. Cooper wymyśla sposób na zaaranżowanie spotkania - wyjazd do Niemiec, kraju, w którym mieszka Mieke (Jessica Boehrs). W trakcie podróży stawiają czoła niesamowitym przygodom i zabawnym wydarzeniom. [filmaster.pl]

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'EuroTrip'?

Na Netflix w Polsce

Netflix logo
Flag: Polska Netflix Polska Ten tytuł nie jest dostępny na Netflix w Polsce Usunięty z Netflixa: 15-ego marca, 2024 Nie dostępny w twoim kraju? Przeczytaj, jak możesz odblokować międzynarodową ofertę Netflixa.

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
  • Argentyna
  • Kolumbia
  • Meksyk
  • Słowacja
Pokaż więcej »
  • Argentyna Netflix Argentyna Dodany do Netflixa: 16-ego lutego, 2024 Dźwięk: English [Original], English - Audio Description, Italian, Spanish (Latin America) Napisy: Arabic, English, Italian, Spanish (Latin America)
  • Kolumbia Netflix Kolumbia Dodany do Netflixa: 16-ego lutego, 2024 Dźwięk: English [Original], English - Audio Description, Spanish (Latin America) Napisy: English, Spanish (Latin America)
  • Meksyk Netflix Meksyk Dodany do Netflixa: 16-ego lutego, 2024 Dźwięk: English [Original], English - Audio Description, French, Italian, Spanish (Latin America) Napisy: Arabic, English, Greek, Italian, Spanish (Latin America)
  • Słowacja Netflix Słowacja Dodany do Netflixa: 19-ego września, 2023

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'EuroTrip'?

Niestety 'EuroTrip' nie jest dostępny na Netflix w Polsce. Niemniej jednak, możesz znaleźć go w bibliotekach Netflix dostępnych w innych krajach i odblokować za pomocą VPN. Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, który pokaże Ci, jak łatwo zmienić region swojego konta Netflix (na przykład na Netflix Szwecja, gdzie obecnie dostępny jest 'EuroTrip'):

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'EuroTrip' jest oceniony na 15, co oznacza, że jest odpowiedni tylko dla widzów w wieku 15 lat i starszych. Ta klasyfikacja sugeruje, że film może zawierać silne treści nieodpowiednie dla młodszych widzów, takie jak silna przemoc, ostry język, sceny seksualne lub użycie narkotyków.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button