Dragonfly

Znamię 2002 • 1 h 44 min ObyczajowyMisteriumMelodramatSensacyjny Niemcy, Stany Zjednoczone

Film. Dr. Joe Darrow (Kevin Costner) nie może odzyskać równowagi po śmierci swojej ukochanej żony Emily (Susanna Thompson). Wydaje mu się, że wszędzie widzi ważki, które przypominają mu kształt jej znamienia. Wkrótce jeden z dawnych pacjentów Emily, który obudził się ze śmierci klinicznej, mówi mu, że żona próbuje się z nim skontaktować. Joe chce za wszelką cenę rozwikłać tę zagadkę. Pomaga mu w tym siostra Madeline (Linda Hunt), katolicka zakonnica, która uświadamia Joe'mu, że jest pewna nierozwiązana sprawa pomiędzy nim a żoną. [opis dystrybutora dvd]

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'Dragonfly'?

Na Netflix w Polsce

Netflix logo
Flag: Polska Netflix Polska Ten tytuł nie jest dostępny na Netflix w Polsce Usunięty z Netflixa: 6-ego listopada, 2021 Nie dostępny w twoim kraju? Przeczytaj, jak możesz odblokować międzynarodową ofertę Netflixa.

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
Niedostępny na Netflix w innych krajach

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'Dragonfly'?

Niestety 'Dragonfly' nie jest dostępny na Netflix, ale czy zdajesz sobie sprawę, że jest wiele tysięcy innych filmów i seriali, które możesz odblokować, zmieniając kraj w swoim koncie Netflix? Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem dostępnym tutaj:

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'Dragonfly' jest oceniony jako PG-13, co wskazuje, że niektóre materiały mogą być nieodpowiednie dla dzieci poniżej 13 roku życia. Ta klasyfikacja sugeruje obecność treści, takich jak krótkotrwały silny język, sugestywne sceny lub przemoc, ale nie na tyle, aby wymagać klasyfikacji R.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button