Danny Collins

Idol 2015 • 1 h 46 min KomediaObyczajowyMuzycznyNiezależny Stany Zjednoczone

Film. Danny Collins był kiedyś piękny i młody. Teraz jest już tylko piękny. I odcina kupony od swej piosenkarskiej kariery. Wciąż żyje szybko, nadużywa ile się da i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami. Gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona, postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę. Rzuci scenę, zbyt młodą kochankę i większość innych używek, by zaszyć się w małym hotelu i zacząć pisać nowe piosenki. Choć okaże się to trudniejsze niż myślał, uświadomi mu, że jeszcze nie jest za późno, by zejść na ziemię i spróbować zrealizować młodzieńcze marzenia, poznać kobietę swego życia, a przede wszystkim odszukać nigdy nie widzianego dorosłego syna.

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'Danny Collins'?

Na Netflix w Polsce

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
  • Argentyna
  • Brazylia
  • Kolumbia
  • Meksyk
Pokaż więcej »
  • Argentyna Netflix Argentyna Dodany do Netflixa: 29-ego kwietnia, 2024 Dźwięk: English [Original], Spanish (Latin America) Napisy: Spanish (Latin America)
  • Brazylia Netflix Brazylia Dodany do Netflixa: 28-ego kwietnia, 2024 Dźwięk: English [Original], Portuguese (Brazil), Spanish (Latin America) Napisy: Portuguese (Brazil), Spanish (Latin America)
  • Kolumbia Netflix Kolumbia Dodany do Netflixa: 29-ego kwietnia, 2024 Dźwięk: English [Original], Spanish (Latin America) Napisy: Spanish (Latin America)
  • Meksyk Netflix Meksyk Dodany do Netflixa: 29-ego kwietnia, 2024 Dźwięk: English [Original], Spanish (Latin America) Napisy: Spanish (Latin America)

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'Danny Collins'?

Niestety 'Danny Collins' nie jest dostępny na Netflix w Polsce. Niemniej jednak, możesz znaleźć go w bibliotekach Netflix dostępnych w innych krajach i odblokować za pomocą VPN. Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, który pokaże Ci, jak łatwo zmienić region swojego konta Netflix (na przykład na Netflix Szwecja, gdzie obecnie dostępny jest 'Danny Collins'):

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'Danny Collins' jest oceniony na 14, co oznacza, że jest odpowiedni dla widzów w wieku 14 lat i starszych. Może zawierać umiarkowaną przemoc, sugestywne motywy lub język wymagający bardziej dojrzałego zrozumienia.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button