Bruce Almighty

Bruce Wszechmogący 2003 • 1 h 41 min KomediaFamilijny Stany Zjednoczone

Film. Bruce Nolan jest reporterem telewizyjnym lokalnej telewizji w Buffalo. Po nieudanym dniu (strata pracy, kłótnia z dziewczyną, pobicie, wypadek samochodowy) oskarża o wszystko Boga, który wkrótce kontaktuje się z nim i obdarza go swoją mocą, ponieważ wyjeżdża na tygodniowy urlop. Pragnie się też przekonać, czy Bruce będzie lepszy w jego roli. Ten jednak zrozumie, że nie tak łatwo być Bogiem.

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'Bruce Almighty'?

Na Netflix w Polsce

Netflix logo
Flag: Polska Netflix Polska Ten tytuł nie jest dostępny na Netflix w Polsce Usunięty z Netflixa: 1-ego kwietnia, 2024 Nie dostępny w twoim kraju? Przeczytaj, jak możesz odblokować międzynarodową ofertę Netflixa.

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
Niedostępny na Netflix w innych krajach

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'Bruce Almighty'?

Niestety 'Bruce Almighty' nie jest dostępny na Netflix, ale czy zdajesz sobie sprawę, że jest wiele tysięcy innych filmów i seriali, które możesz odblokować, zmieniając kraj w swoim koncie Netflix? Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem dostępnym tutaj:

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'Bruce Almighty' jest odpowiedni dla dzieci w wieku 6 lat i starszych. Klasyfikacja ta sugeruje, że film może zawierać elementy fantasy lub łagodne sceny akcji, ale nic, co powinno niepokoić rodziców.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button