Blue Jasmine

2013 • 1 h 38 min ObyczajowyNiezależny Stany Zjednoczone

Film. Jasmine przywykła do wygodnej egzystencji i świata wyższych sfer u boku Hala, męża-milionera. Jednak kiedy Hal zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji, uporządkowane życie Jasmine zmienia się nie do poznania. Decyduje się na wyjazd do San Francisco, by tymczasowo zamieszkać u swojej siostry Ginger. Tam próbuje ułożyć sobie życie i znaleźć nową miłość.

Jak zmienić kraj Netflixa

Gdzie można obejrzeć 'Blue Jasmine'?

Na Netflix w Polsce

Netflix logo
Flag: Polska Netflix Polska Ten tytuł nie jest dostępny na Netflix w Polsce Usunięty z Netflixa: 22-ego marca, 2021 Nie dostępny w twoim kraju? Przeczytaj, jak możesz odblokować międzynarodową ofertę Netflixa.

Na Netflix w innych krajach

Netflix logo
  • Korea Południowa Netflix Korea Południowa Dodany do Netflixa: 15-ego lipca, 2021 Dźwięk: English [Original] Napisy: Korean

Zwiastun

Czy na Netflix w Polsce jest 'Blue Jasmine'?

Niestety 'Blue Jasmine' nie jest dostępny na Netflix w Polsce. Niemniej jednak, możesz znaleźć go w bibliotekach Netflix dostępnych w innych krajach i odblokować za pomocą VPN. Zachęcamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, który pokaże Ci, jak łatwo zmienić region swojego konta Netflix (na przykład na Netflix Szwecja, gdzie obecnie dostępny jest 'Blue Jasmine'):

Odblokuj Netflixa

Klasyfikacja wiekowa

'Blue Jasmine' jest oceniony jako PG-13, co wskazuje, że niektóre materiały mogą być nieodpowiednie dla dzieci poniżej 13 roku życia. Ta klasyfikacja sugeruje obecność treści, takich jak krótkotrwały silny język, sugestywne sceny lub przemoc, ale nie na tyle, aby wymagać klasyfikacji R.

Chcesz odblokować katalog Netflixa i uzyskać dostęp do ponad 15 000 filmów, seriali i filmów dokumentalnych?

Odblokuj Netflixa
Zamknij
Close button